Spojte se sami se sebou

Individuální koučink

Individuální koučink se mnou není běžný koučink, na který jste možná zvyklí.

Při koučování využívám své největší dary, kterými jsou moje vnímavost a schopnost naslouchat.

Díky vnímavosti se dokážu vcítit do pocitů klienta a pomoci mu formulovat jeho vlastní pocity. Tento dar umožňuje mým klientům cítit porozumění, soucit a pochopení. Mohou se tak během sezení uvolnit a jít do hloubky, do které by se sami nikdy neodvážili.

Naslouchání zajistí to, že mi nic, ale opravdu nic neunikne a podíváme se přesně na ta témata, která si zasluhují pozornost, což Vám pomůže se posunout.

Při své práci vnímám nejen to, co říkáte, Vaše pocity, ale i energii, která naše setkání provází. Dle toho volím otázky, které nevymýšlím, ale prostě mi samy přicházejí. Až mě někdy samotnou překvapí, co ze mě vlastně vypadne. S jedním klientem už máme takový téměř rituál, že na konci každého sezení pronesu nějakou "moudrost", která ho zaujme natolik, že si ji i zapíše a způsobí u něj zajímavý posun.

A co Vám setkání se mnou mohou přinést?

 • získáte jasnost ve svém životě, nebo-li utřídíte si myšlenky 
 • poznáte ty verze sami sebe, které se doposud ukrývaly pod závojem iluzí a masek, které jste na cestě životem nechtěně posbírali
 • zpracujete si své strachy a získáte tak nový příval energie ve Vašem životě
 • odhalíte svá omezující přesvědčení a nastavíte si nová, která Vám přinesou více spokojenosti
 • posílíte či znovu získáte zpět své sebe-vědomí, sebejistotu a sebehodnotu
 • znovu si vzpomenete, kdo opravdu jste, jaké jsou vaše dary a hodnoty
 • zorientujete se ve svých pocitech a uvědomíte si, co jsou spouštěče vašich neoblíbených pocitů
 • zjistíte, co opravdu chcete, jaké jsou vaše přání, touhy a sny
 • pochopíte, proč se v některých situacích chováte a rozhodujete určitým způsobem, který Vám nevyhovuje a najdete nový vhodnější způsob
 • nastavíte si své cíle a kroky k nim vedoucí
 • zjistíte jak máte či nemáte naplněny vaše základní lidské potřeby a jak si je můžete naplnit
 • naučíte se jak lépe hospodařit se svou energií a se svým časem

Je to individuální setkání jeden na jednoho, kde se v bezpečném a velmi důvěrném prostředí můžeme věnovat vámi zvolenému tématu.

Při těchto setkáních využívám různé koučovací techniky a intervenční strategie dle modelu Anthonyho Robbinse a Cloe Madanes. Společně nejprve zjistíme do jaké míry jsou naplněny vaše potřeby v oblasti, kterou chcete zlepšit. Poté stanovíme priority, na kterých budeme společně pracovat. Následně spolu určíme kroky k dosažení vašich cílů v měřitelném čase. 

Setkání probíhají online formou (Google meet nebo Zoom). Pracuji s klienty dlouhodobě, aby měli dostatek času na zpracování všech témat a posun. Počet setkání závisí na Vaší aktuální situaci a tématu. Jejich počet si domluvíme osobně.

Kontaktovat mě můžete zde:

REFERENCE

Koučování s Pavlou je procházka barevnou krajinou…..a co je podstatné, nic jí neujde a všimne si všeho co je důležité pro další posun. Pro ty pragmatické klienty, Pavla vás pevně povede za vašimi cíli. Pro ty empatické klienty – Pavla vám poskytne péči přesně takovou jakou potřebujete, aby se ve vašem životě odehrálo to, co chcete. A abyste věděli, co chcete.
Tereza D.
Pomáháš mi pokračovat na mé cestě. Při setkáních a telefonátech s Tebou mě inspiruješ, podporuješ jít dál, překonat obtíže; svým vlastním příkladem mi ukazuješ, jak skvělé to může být. Pokaždé řekneš něco, co v té chvíli přesně potřebuju - je to pro mě rada nebo malý návod, postrčení. Jsi otevřená; sdílíš i své problémy. Působíš křehce, a přitom je v Tobě obrovská síla. Je z Tebe cítit nadšení a odhodlání, a proto jsi přesvědčivá. Jdeš do velikých hloubek a přitom zůstáváš nohama na zemi = jsi normální. Nehodnotíš, navádíš vlastními zkušenostmi, které jsou reálné, a proto nejlepší.”
Dana
Sezení s Tebou mi přinesla do života zásadní změnu. Sama na sobě vidím, že jsem dnes úplně někdo jiný. Naučila jsem se především sebereflexi. S Tvojí pomocí jsem našla cestu k úplně jinému přístupu k životu, k uvědomění, vnitřnímu klidu a rovnováze. Díky Tvojí pomoci jsem zvládla ty nejhorší okamžiky v korporátu, a to ne jen tak, ale dokonce se vztyčenou hlavou 🙂 Dalo by se to rozepsat velmi rozsáhle, ale prostě a jednoduše jsi mi pomohla k dlouhodobé vnitřní spokojenosti.
Tereza Č.
Co mi hodně pomohlo v našem sezení bylo to, že mnoho věcí, co jsem řešila, tak jsi jimi sama prošla a tudíž jsi mi mohla poradit na základě osobní zkušenosti. Ukázat mi, jak jsi se s daným tématem poprala sama. Pocit, že mi někdo skutečně rozumí byl pro mě velký benefit. Ukazovala jsi mi jiné úhly pohledu. Vše má 2 mince, jen občas tu druhou světlejší nevidíme a Ty jsi mě na ní navedla. Věřila jsi mi a viděla jsi ve mně to, co já jsem vidět nedokázala, nedokázala jsem ocenit sama na sobě. Po našem sezení jsem vždy měla plno optimismu, naděje v lepší zítřky. A čeho si taky velmi cením, že jsi se nebála ukázat i své strašáky, ukázat se ve své "nedokonalosti".
Petra