Koučink

Osobní spolupráce

Individuální koučink se mnou není běžný koučink, tak jak ho možná znáte.

Při koučování využívám své největší dary, kterými jsou moje vnímavost, schopnost naslouchat a bezpodmínečné přijetí.

Díky vnímavosti se dokážu vcítit do pocitů klienta a pomoci mu formulovat jeho vlastní pocity. Tento dar umožňuje mým klientům cítit porozumění, soucit a pochopení. Mohou se tak během sezení uvolnit a jít do hloubky, do které by se sami nikdy neodvážili.

Naslouchání zajistí to, že mi nic, ale opravdu nic neunikne a podíváme se přesně na ta témata, která si zasluhují pozornost, což Vám pomůže se posunout.

Bezpodmíněčné přijetí je pravým opakem neustálého hodnocení, kterým jsme bez přestání bombardováni, aniž si to uvědomujeme, aniž o ně žádáme.

Při své práci vnímám nejen to, co říkáte, Vaše pocity, ale i energii, která naše setkání provází. Dle toho volím otázky, které nevymýšlím, ale prostě mi samy přicházejí. Až mě někdy samotnou překvapí, co ze mě vlastně vypadne. S jedním klientem už máme takový téměř rituál, že na konci každého sezení pronesu nějakou "moudrost", která ho zaujme natolik, že si ji i zapíše a způsobí u něj zajímavý posun.

A co Vám setkání se mnou mohou přinést?

 • získáte jasnost ve svém životě, nebo-li utřídíte si myšlenky 
 • poznáte ty verze sami sebe, které se doposud ukrývaly pod závojem iluzí a masek, které jste na cestě životem nechtěně posbírali
 • zpracujete si své strachy a získáte tak nový příval energie ve Vašem životě
 • odhalíte svá omezující přesvědčení a nastavíte si nová, která Vám přinesou více spokojenosti
 • posílíte či znovu získáte zpět své sebe-vědomí, sebejistotu a sebehodnotu
 • znovu si vzpomenete, kdo opravdu jste, jaké jsou vaše dary a hodnoty
 • zorientujete se ve svých pocitech a uvědomíte si, co jsou spouštěče vašich neoblíbených pocitů
 • zjistíte, co opravdu chcete, jaké jsou vaše přání, touhy a sny
 • pochopíte, proč se v některých situacích chováte a rozhodujete určitým způsobem, který Vám nevyhovuje a najdete nový vhodnější způsob
 • nastavíte si své cíle a kroky k nim vedoucí
 • zjistíte jak máte či nemáte naplněny vaše základní lidské potřeby a jak si je můžete naplnit
 • naučíte se jak lépe hospodařit se svou energií a se svým časem

Je to individuální setkání jeden na jednoho, kde se v bezpečném a velmi důvěrném prostředí můžeme věnovat vámi zvolenému tématu.

Při těchto setkáních využívám různé koučovací techniky a intervenční strategie dle modelu Anthonyho Robbinse a Cloe Madanes. Společně nejprve zjistíme do jaké míry jsou naplněny vaše potřeby v oblasti, kterou chcete zlepšit. Poté stanovíme priority, na kterých budeme společně pracovat. Následně spolu určíme kroky k dosažení vašich cílů v měřitelném čase. 

Setkání probíhají online formou (Google meet nebo Zoom). Pracuji s klienty dlouhodobě, aby měli dostatek času na zpracování všech témat a posun. Počet setkání závisí na Vaší aktuální situaci a tématu. Jejich počet si domluvíme osobně.

Kontaktovat mě můžete zde:

REFERENCE

Koučování s Pavlou je procházka barevnou krajinou…..a co je podstatné, nic jí neujde a všimne si všeho co je důležité pro další posun. Pro ty pragmatické klienty, Pavla vás pevně povede za vašimi cíli. Pro ty empatické klienty – Pavla vám poskytne péči přesně takovou jakou potřebujete, aby se ve vašem životě odehrálo to, co chcete. A abyste věděli, co chcete.
Tereza D.
Pomáháš mi pokračovat na mé cestě. Při setkáních a telefonátech s Tebou mě inspiruješ, podporuješ jít dál, překonat obtíže; svým vlastním příkladem mi ukazuješ, jak skvělé to může být. Pokaždé řekneš něco, co v té chvíli přesně potřebuju - je to pro mě rada nebo malý návod, postrčení. Jsi otevřená; sdílíš i své problémy. Působíš křehce, a přitom je v Tobě obrovská síla. Je z Tebe cítit nadšení a odhodlání, a proto jsi přesvědčivá. Jdeš do velikých hloubek a přitom zůstáváš nohama na zemi = jsi normální. Nehodnotíš, navádíš vlastními zkušenostmi, které jsou reálné, a proto nejlepší.”
Dana
Sezení s Tebou mi přinesla do života zásadní změnu. Sama na sobě vidím, že jsem dnes úplně někdo jiný. Naučila jsem se především sebereflexi. S Tvojí pomocí jsem našla cestu k úplně jinému přístupu k životu, k uvědomění, vnitřnímu klidu a rovnováze. Díky Tvojí pomoci jsem zvládla ty nejhorší okamžiky v korporátu, a to ne jen tak, ale dokonce se vztyčenou hlavou 🙂 Dalo by se to rozepsat velmi rozsáhle, ale prostě a jednoduše jsi mi pomohla k dlouhodobé vnitřní spokojenosti.
Tereza Č.
Co mi hodně pomohlo v našem sezení bylo to, že mnoho věcí, co jsem řešila, tak jsi jimi sama prošla a tudíž jsi mi mohla poradit na základě osobní zkušenosti. Ukázat mi, jak jsi se s daným tématem poprala sama. Pocit, že mi někdo skutečně rozumí byl pro mě velký benefit. Ukazovala jsi mi jiné úhly pohledu. Vše má 2 mince, jen občas tu druhou světlejší nevidíme a Ty jsi mě na ní navedla. Věřila jsi mi a viděla jsi ve mně to, co já jsem vidět nedokázala, nedokázala jsem ocenit sama na sobě. Po našem sezení jsem vždy měla plno optimismu, naděje v lepší zítřky. A čeho si taky velmi cením, že jsi se nebála ukázat i své strašáky, ukázat se ve své "nedokonalosti".
Petra