Pomáhám ženám objevit jejich POSLÁNÍ a začít dělat to, co je baví a naplňuje

Dovolte si být SAMY SEBOU a žít smysluplný život

Program Cesta za posláním bych doporučila každému, kdo hledá v čem začít podnikat, ale sám to nenachází, protože neví, v čem je dobrý a co by mohl světu přinést. Díky Pavči jsem objevila své přirozené a vrozené dary a ne díru na trhu, kterou bych mohla zalepit. Našla jsem to, v čem jsem dobrá a jedinečná. A to jsem nevěřila, že nějaké takové dary mám – to byl objev! Tím jsem získala důvěru v sebe sama, že mám, co předávat dál kolem sebe. Program úplně splnil moje očekávání. Šla jsem do něj s tím, že svoje poslání prostě objevím, i když obavy jsem nějaké samozřejmě měla a někdy ta cesta nebyla úplně jednoduchá. Uvědomila jsem si, že každý máme přirozené dary, které když využíváme, tak nás nabíjí a naplňují. Výsledkem kurzu pro mě je, že už vím, v čem budu podnikat, co budu vytvářet a začínám dělat první kroky. A to vše jsem objevila díky Pavči, která nás láskyplně, ale vědomě vedla k našemu poslání díky naší práci nad pracovními sešity, jejími doplňujícími otázkami tím správným směrem. Pavli, moc děkuji za Tvoji podporu a pomoc. Moc si toho vážím!
Evča N.

Chcete, abych Vám OSOBNĚ pomohla zjistit, jaká cesta k objevení vašeho POSLÁNÍ pro Vás bude ta nejlepší?

CÍLEM této úvodní konzultace je

  • Lépe porozumíte situaci, ve které se nacházíte a proč se Vám zatím nepodařilo objevit své poslání a odejít ze zaměstnání.
  • Uvědomíte si, na co je důležité se zaměřit při hledání svého poslání.
  • Zjistíte, jaké strachy a obavy Vám brání začít dělat to, co Vás baví a naplňuje.
  • Pochopíte, jak můžete své poslání objevit a jak se změní Váš život, když ho budete znát.

Pro koho je tato konzultace vhodná

  • Jste odhodlány na sobě intenzivně pracovat, jít do akce a investovat do sebe ne malou částku peněz.
  • Jste možná úspěšná manažerka, děláte něco, co umíte (není to však vaše přirozenost), a tak Vás Vaše práce nenaplňuje.
  • Nebo byste ráda rozjela vlastní podnikání, ale vůbec nevíte, co chcete dělat.

Požádejte o úvodní konzultaci
zdarma ZDE

 

ozvu se Vám a domluvíme si termín online setkání

REFERENCE
klientek, které už programem Cesta za posláním prošly a své poslání objevily

Chtěla bych Ti moc poděkovat za vedení v rámci Cesty za posláním! Pro mě to byl čas osahávání si, uvědomování si a pojmenování si svých kvalit, které jsem někde uvnitř sebe cítila, ale úplně si je neuvědomovala nebo neuměla pojmenovat. Díky materiálům a pracovním listům, které si pro cestu pečlivě připravila, a hlavně díky našim společným on-line setkáním, jsem byla schopná za relativně krátkou dobu objevit to, co by jinak trvalo mnooohem déle a teď už vím, co je mým posláním a co mě naplňuje. Velice si cením tvého laskavého přístupu a bezpečnému prostředí, které jsi pro mě/nás vytvářela. Jsi úžasně empatická a umíš vždy položit takovou otázku, která navede k zamyšlení správnou cestou 🙂 Program je postavený tak, aby se cesta a objevování dělo postupně - od pojmenování si svých strachů, přes to, co nás činí šťastnými, po uvědomění si vlastní užitečnosti pro sebe i druhé, aby ty sny měly potenciál stát se tím, co naplno žijeme. Jsem vděčná, že mi Tě vesmír poslal 🙂
Katka N.
Pavli, ještě jednou moc děkuji za možnost nechat se Tebou provést mojí Cestou za posláním. Na začátku jsi řekla "to bude jízda" a opravdu byla! I když někdy po dost krkolomných stezkách, často jsem měla pocit, že jsem ve slepé a neprůjezdné ulici, ale Ty jsi mi vždycky buď ukázala, že i tudy ta cesta vést může nebo jsi mě prostě jen pootočila tím správným směrem. Nebudu tvrdit, že to celé byla skvělá zábava, to ne, opravdu byly chvíle, kdy jsem myslela že to snad vzdám, to sama víš. Ale Ty jsi mě vždycky tak krásně povzbudila a inspirovala k tomu abych pokračovala a za to jsem Ti moc vděčná, protože teď když to vezmu zpětně, tak to bylo fakt super a nejen, že jsem díky Tobě našla své POSLÁNÍ, ale cestou jsem se naučila i plno dalších věcí - třeba si jen sednout a hluboce se zamyslet, ptát se rodiny a přátel, hodnotit se... no a takhle bych mohla pokračovat tak dlouho, až bys u toho usnula 🙂 Takže to shrnu: díky moc za to, že jsi!
Terka Č.
Už dlhšiu dobu som vnímala, že ma aktuálna práca vyčerpáva. Vedela som, aké činnosti ma unavujú a v budúcnosti nechcem robiť, ale nevedela som, aká práca by ma naozaj napĺňala. Cesta za poslaním mi pomohla si utriediť myšlienky a pozrieť sa na niektoré veci z inej perspektívy. Program je veľmi premyslene zostavený a umožnil mi uvedomiť si, čo ma naozaj baví, aké sú moje silné stránky, skutočné životné hodnoty a postupne som sa dopracovala aj k tomu, čo by som rada robila v budúcnosti. Niekedy som bola skeptická, že sa mi to nepodarí, ale pomocou Pavli som to zvládla :). Veľmi mi vyhovovala práca formou pracovných zošitov. Na otázky som odpovedala v pohodlí domova, kedy som bola uvoľnená a mohla som nechať voľný priechod svojim myšlienkám. Neočakávaným benefitom pre mňa bola aj časť, keď som sa mohla zamyslieť ako svoju snovú prácu prevediem do reálneho života."
Eva J.
Program Cesta za posláním mi přišel do cesty, když jsem intenzivně cítila, že je v mém životě něco jinak, než by být mělo. Věděla jsem, že chci dělat smysluplnou práci, která by prací vlastně ani nebyla, ale netušila jsem, co by to mělo být. Hledala jsem směr. Tento směr mi ukázala Pavla a její program Cesta za posláním. Zjistila jsem, co jsou moje přirozené dary a nadání. A samotnou mě překvapilo, co to opravdu je. Chtěla bych Pavle moc poděkovat, za láskyplné, byť někdy velmi upřímné vedení, nebylo to vždy lehké, ale výsledek stojí za to. Pavla nám všem tak nějak dokázala otevřít srdíčka a uvědomit si vlastní jedinečnost, to, že pokud se člověk s láskou věnuje svému poslání nemůže neuspět. Vím zcela určitě, že můj život se bude dělit na dobu před Cestou za posláním a na dobu potom. Jelikož už vím, kam jdu a energii zaměřuji tím správním směrem, je mi krásně. Jednoznačně doporučuji tento program všem, kdo hledají směr svého dalšího života. Protože když člověk neví, kam jde, tak nikdy nemůže poznat, že už tam došel.
Dáša M.
Cesta za posláním pro mě byla přínosem zejména v uvědomění si mých možností. Poskytla mi náměty k přemýšlení. Začala jsem si více vyjasňovat, co je to, co chci já, protože já vlastně na začátku ani nevěděla, co chci. Teď už vím a začínám to malými krůčky uvádět do života. Vím, že jsem teprve teď, po skončení Cesty vlastně na jejím začátku, ale to nevadí. Vím, že všechny nástroje mám ve svých rukách a tam, kde začnu tápat, se mám vždy na koho obrátit, protože Pavla je velmi příjemná a empatická a vždy má v zásobě ty správné otázky, které Vás nakonec dovedou k uvědomění si toho, jak pokračovat dále. Děkuji za báječnou zkušenost kterou je Cesta za posláním sama o sobě, ale taky za skvělé ženy, které mi Cesta přivedla do mého života. S láskou a vděčností, Martina
Martina A.